בלש פרטי

דמות אדם שמצלם בסתר המייצגת בלש פרטי בפריסה ארצית ובחול - משרד חקירות עוגן

אודות עוגן חקירות

עוגן חקירות הינו משרד חקירות פרטי אשר נותן שירותים למגזר הפרטי ולמגזר העסקי.

המטרה שלנו היא להשיג את המידע הנדרש וכל זאת רק באמצעים חוקיים כך שהלקוחות שלנו יוכלו להשתמש בו, אם יהיה צורך, גם בבית המשפט.

מעבר למקצועיות חסרת הפשרות שלנו, אנו מקפידים לשמור על דיסקרטיות לאורך כל הדרך, משלב שיחת ההיכרות הראשונית, במהלך מסירת הראיות ולאחר מכן. אנו מחזיקים ברישיון לעסוק בתחום מטעם משרד המשפטים ומביאים כלים טכנולוגים מתקדמים, ניסיון רב, אינטואיציה וכשיש צורך עבודת צוות. הראיות שלנו מועברות בצירוף דו״ח מסודר.

בלש פרטי בפריסה ארצית ובחו"ל

בלש פרטי הוא בעל מקצוע אשר מחזיק באישור לעסוק בחקירות מטעם משרד המשפטים. החקירה יכולה להתמקד בתחומים שונים אשר יכולים לעזור לעסק, לחברה ולארגון לשמור על ביטחונם.

כל ארגון יודע שהוא יכול לעמוד או כבר עומד מול סכנות. העובדים, הלקוחות, המתחרים, הספקים… כל אלו יכולים לנסות לפגוע בו ללא ידיעתו. תפקידו של הבלש הפרטי הוא להוציא את המידע האמיתי באמצעים חוקיים ולספק את כל המידע האמיתי בדו״ח מסודר ומקיף.

מצלמה על מקלדת מייצגת עבודתו של בלש פרטי - משרד חקירות עוגן
רקע כחול שקוף לדפי האתר

חשוב לדעת

שירותי המשרד

כובע ומשקפיים שמייצגים לבוש מסורתי של חוקר פרטי מטעם ממשרד חקירות פרטיות עוגן

איסוף מודיעין עסקי תחרותי

מודיעין עסקי תחרותי מאפשר לעסק או לחברה לקבל מידע מהימן על המתחרים, הלקוחות והספקים. האמצעים בהם ישתמש הבלש הפרטי הם אמצעים חוקיים בלבד וכוללים שימוש באינטרנט (אתרים ורשתות חברתיות), מעקבים, דיבוב מרצון וכל זאת כדי להשיג את המידע שיכול להיות משמעותי לעסק.

שטרות דולר ודף סקר סיכונים מייצג אחד מתחומי עבודה של חוקר פרטי של משרד חקירות פרטיות עוגן

חקירות כלכליות

החלטות כמו מיזוג, רכישה ואפילו ביצוע עסקה גדולה, משפיעות על העסק וצריכות להתקבל לאחר שישנו ידע מהימן. חקירות כלכליות מתמקדות בנושא הכספי של הצד הנחקר והן בוחנות את היכולות הכלכליות וההתנהלות הכלכלית. הבלש ישתמש במאגרי מידע, תשאול ויעביר את המידע בצורת דו״ח מסודר.

זכוכית מגדלת כאחד מכלי העבודה שמייצגים חוקר פרטי מטעם משרד חקירות פרטיות עוגן

מעקבים

במקרה שהעסק, החברה או הארגון חשים כי ישנו גורם אשר מנסה לפגוע בהם, יתבצע מעקב שמטרתו להבין האם נעשות פעולות ששמות אותו בסכנה. המטרה היא לגלות האם העובדים, הלקוחות והמתחרים מבצעים פעולה פוגענית. האמצעים יהיו מעקבים חוקיים שתוצרתם תהיה תמונות ווידאו.

זכוכית מגדלת ודמות איש בתוכה ומסביבה מייצגים עבודה של חוקר פרטי מטעם משרד חקירות פרטיות עוגן

בדיקת מהימנות לעובדים

בטרם קבלת עובד חדש לחברה אפשר לבצע בדיקת מהימנות אשר תוציא מידע חשוב שיכול להשפיע על החברה. בדיקה שכזו יכולה להתבצע מול כל עובד, גם מול עובדים שכבר נמצאים במקום וככל שהעובד נמצא בתפקיד מפתח משמעותי עם מידע רגיש כך חשוב יותר לבצע את הבדיקה.

אדם עם גלגל שיניים וגרף עולה בתוך זכוכית מגדלת מייצג עבודה של חוקר פרטי מטעם משרד חקירות פרטית עוגן

סקר סיכונים

המטרה בביצוע סקר סיכונים היא למנוע פגיעה בעסק או בחברה. בעבודה נבחנות הנקודות הרגישות של הארגון, נבדק האם ניתן להוציא מידע החוצה בקלות, האם ההתנהלות הנוכחית פוגעת במקום והאם העובדים מבצעים את עבודתם כנדרש. האמצעים יהיו מגוונים ובסיום יועבר דו״ח מסודר על המצב הנוכחי והמלצות לשינויים.

אוזניות ומשקפיים שמייצגים פריטי עבודה של חוקר פרטי בגילוי האזנות סתר מטעם משרד חקירות פרטיות עוגן

גילוי האזנות סתר

מאז ומתמיד האזנות סתר פגעו בארגונים ועם השנים האמצעים נהיו מתוחכמים וקשים לגילוי. בלש פרטי יוכל לזהות את אותם האמצעים ולקבוע יחד עם נוגעי הדבר כיצד להתנהל, האם להסיר את האמצעים השונים או האם לייצר חלופות תקשורת טובות יותר. כל זאת בסודיות מוחלטת.

מעילות בכסף ואימון בארגון - בלש פרטי - משרד חקירות עוגן

מעילות בכסף ואימון בארגון

ברגע שישנו חשד למעילה בכסף או באמון נכנס בלש פרטי שיבחן האם אכן נעשתה פגיעה ואם כן, מיהו הגורם הפוגע. המטרה היא לעלות על הפגיעה בהקדם האפשרי ולהפחית את מידת הנזק לארגון. החקירה תשלב בדרך כלל אמצעים מתוחכמים שיובילו להתקרבות ״תמימה״ לגורם הפוגע לצורך הוצאת המידע ממנו בצורה חוקית.

בדיקת נאותות - בלש פרטי - משרד חקירות עוגן

בדיקת נאותות

בדיקת נאותות נעשית לפני השקעה, רכישה או מיזוג כשהמטרה היא לקבל את מרב הנתונים על הצד הנחקר ובעיקר את אלו שלא מספרים בריש גלי. במהלך הבדיקה נאסף מידע על מצבה הפיננסי של החברה המיועדת כשבסופה מועבר דו״ח מסודר ומקיף שמציג את הסיכונים שהמהלך עשוי להביא איתו.

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם
רקע כחול שקוף לדפי האתר

מה חשוב לבדוק לפני שפונים לבלש פרטי?

איש צפה במסך מחשב המייצג מה חשוב לבדוק לפני שפונים לעזרתו של בלש פרטי - משרד חקירות עוגן

בלש פרטי חייב להיות בעל מקצוע שמחזיק ברישיון לעסוק בתחום מטעם משרד המשפטים ועליו להיות חבר בארגון החוקרים הפרטיים. את הרישיון יכול להציג הבלש ואת חברותו בארגון אפשר לבדוק גם בחיפוש עצמי ברשת. שני הדברים הללו מצביעים על כך שהבלש עובד תוך שימוש באמצעים חוקיים וכי אפשר יהיה להשתמש במידע שהוא ישיג בבית המשפט ומחוצה לו.

בבחירת בלש פרטי רצוי מאד לוודא כי הוא מתמחה בתחום הנדרש. לא כל בלש יכול לספק מענה בכל מקום בארץ (במיוחד אם הוא עובד לבד או בצוות מצומצם יהיה לו קשה לעשות זאת) ובוודאי שלא כל אחד יכול לתת מענה לחקירות מעבר לים. יש לבדוק את אזורי הפעילות וגם את אמצעי הפעילות.

כבר בשיחה הראשונה יש לבדוק אילו תוצאות צפויות להתקבל בסיום החקירה. חשוב מאד שהבלש יעביר גם את הגילויים עליהם הוא עלה אך גם יפיק דו״ח מסודר על אופן הפעילות שלו. כך אפשר לדעת עבור נגבה התשלום וכי הראיות באמת נאספו באופן חוקי בלבד. במידה ונמצא בעל המקצוע אשר עומד בקריטריונים הללו, אפשר להתקדם ולקבל הצעת מחיר לעבודה הנדרשת.

למה לפנות אלינו?

שולחן עבודה של בלש פרטי במשרד חקירות - עוגן

כל עסק, חברה וארגון יכולים להיות פגיעים. גורמים פנימיים וגורמים חיצוניים עשויים לנסות לפגוע בארגון ולפגיעה זו יכולות להיות השלכות משמעותיות. משרד עוגן חקירות מספק שירות למגזר העסקי והציבורי, מביא ניסיון רב, כלים טכנולוגים מתקדמים ויצירתיות. כל זאת כדי להגיע לאמת בזמן הקצר ביותר וביעילות הגבוהה ביותר.

המשימה שלנו היא להעביר אליך את המידע הרלוונטי שיעזור לך לשמור על הארגון. אם יש לך חשדות ספציפיים או כלליים בנוגע למתרחש אצלך בארגון. אם ברצונך להימנע מהסכנות שיכולות להגיע בעתיד, זה הזמן ליצור איתנו קשר. כמו כל פגישה, גם הפגישה הראשונה תתבצע בדיסקרטיות מוחלטת והיא תאפשר לנו לענות על כל שאלה ולראות כיצד נוכל לעמוד לרשותך.

שאלות ותשובות נפוצות בנושא בלש פרטי

בלש פרטי חייב לעבוד באופן חוקי. כאשר הוא מבצע את עבודתו כהלכה ואוסף את הראיות רק באופן חוקי, אלו יכולות לשמש הן בבית המשפט והן מחוצה לו. מכאן אפשר להבין כי חשוב להגיע לבלש מנוסה שמקפיד לעמוד בכללים ושיוכל להביא תוצאות שיהיו קבילות בבית המשפט

עלותו של בלש פרטי משתנה בהתאם לחקירה המתבצעת. ככל שעליו להקדיש יותר שעות עבודה ולנסוע (ולעתים אף לטוס) ליעדים מרוחקים, כך העלות יכולה להיות גבוהה יותר. כדי לדעת מהי העלות יש לפנות אלינו, לקבוע פגישה דיסקרטית ובהתאם לנתונים שנקבל נוכל להעריך את המחיר.

עוגן חקירות מספקים שירותי חקירות מתקדמים בכל רחבי הארץ ובחו״ל. מיקום החקירה אינו משמש כמגבלה ואם יש צורך לצאת מהאזור שנראה בתחילה כאזור החקירה, אנו יכולים לעשות זאת ולעדכן את הלקוח/ה באופן הפעילות שלנו. בסיום העבודה אנו מספקים את כל הראיות ותיק חקירה המפרט את הפעולות שביצענו.