אודות

משרד עוגן חקירות מספק שירותי חקירות ואיסוף וניתוח מודיעין עסקי למגזר העסקי והציבורי בפריסה ארצית ובחו"ל. המשרד מסייע לעסקים באיסוף מידע מהימן ורלוונטי אשר מסייע בהתמודדות עם בעיות מורכבות ודילמות משמעותיות.

המשרד מספק שירותים בתחום איסוף מודיעין עסקי, מודיעין תחרותי, איתור וזיהוי מעילות כספים, מעילות אמון, חקירות כלכליות, מידע בדבר קניין רוחני ועסקי, מעקבים אחר גורמים פנים וחוץ ארגוניים, סקר סיכונים, בדיקת נאותות ועוד. כל המידע נאסף בכפוף לחוק ויכול לשמש בהליכים משפטיים, אם יהיה צורך בכך.

היום כל ארגון זקוק למידע אשר נסתר מן העין והמטרה שלנו היא לאתר את אותו מידע ביעילות, דיסקרטיות ובאופן שיוכל לשמש את הארגון. לעוגן חקירות רישיון לניהול חקירות מטעם משרד המשפטים וכל מידע נאסף בכלים ושיטות אשר הוגדרו חוקיים.

ההנהלה

ברק ג'רבי - בעלים ומנכ"ל

בעל רישיון חוקר פרטי ומשרד חקירות ממשרד המשפטים, עם ניסיון וותק של מעל 20 שנים בתכנון, ניהול וביצוע חקירות ומודיעין עסקי בתחום הפרטי/אזרחי ועסקי.

בעל תואר MA במנהל עסקים.

שון פרי - תכנון אסטרטגיה

בכיר במשרד רוה"מ (מעולמות התוכן מודיעין ובטחון) עם 26 שנות ותק וניסיון- מומחה תוכן בדיסציפלינת HUMINT (מודיעין אנושי), מו"מ וניהול משברים.

תואר ראשון BSc  בהנדסת תעשייה וניהול, ,תואר שני במנהל עסקים  MBA ו- MA בייעוץ ופיתוח ארגוני.

הצוות שלנו

הצוות שלנו כולל חוקרים מקצוענים, מיומנים ומנוסים הפועלים בכל רחבי הארץ. לאחר קבלת הבקשה, אנו יוצרים אסטרטגיית חקירה בה נבחרים הכלים הנכונים להשגת המידע, נבנה צוות החקירה ובסיומה מקבל הארגון את המידע המבוקש.

אנו נותנים מענה גלובלי דרך שותפים מעבר לים וזאת כדי לבצע חקירה בצורה היעילה ביותר כשכל בעל מקצוע מביא את המיומנות הגבוהה ביותר והיכרות מעמיקה עם אזור הפעילות. שילוב של אמצעים טכנולוגיים מתקדמים, ניסיון רב, מקצועיות ודבקות במטרה, מאפשר לנו להביא לכל ארגון את מידע מהימן ושימושי.

תהליך העבודה

עוגן חקירות מקפידים על דיסקרטיות והגעה אל חקר האמת. משלב יצירת הקשר אנו מקפידים לשמור את פרטי הלקוח בסודיות מוחלטת וקובעים יחדיו כיצד תתבצע התקשורת. ברגע שאנו מקבלים את הבקשה, אנו יוצרים אסטרטגיה ויוצאים לדרך בחיפוש אחר האמת והבאת הוכחות מתאימות.

בסיום כל עבודה מקבל מאיתנו הלקוח דו"ח מסודר של תהליך העבודה וכל ההוכחות שנמצאו. הלקוח ידע מה ביצענו עבורו, אילו ממצאים התגלו ויקבל הוכחות שיוכל להשתמש בהן בהמשך הדרך, באופן בו יבחר.

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם